• Spokojnosť vo všetkých stránkach

• Široký výber
    • Žiadna

Objednal som vysokotlakový cistic ktorý som nedostal.Na eshope mali skladom 2ks,objednavka zaplatená no po 4dnoch odpoved ze nemaju skladom dany produkt..Strašne slabá komunikácia.Peniaze boli vrátené.

• Veľmi ochotný personál,,pomôže poradí, rýchle dodanie tovaru

• ok
    • ---

• Objednal som a tam sme skončili. Žiadna komunikácia zo strany obchodu, absolútne netuším čo sa deje.

Bohužiaľ, ale nepochopil som na akej podstate tento obchod funguje, niečo im uniká..

• Rýchle dodanie.

Skvelé poradenstvo, rýchle dodanie, Max. Spokojnost

• vsetko super
    • nemam

Rýchle dodanie a prehladná komunikacia

• Kvalitný tovar, rýchle dodanie, komunikácia s obchodom

• Zatiaľ som spokojná.
    • Výhoda

• vyzera ze chcu oklamat zakaznika.dajte si pozor na zelene uz dopredu zaskrtnute policka,kde je poistenie za 2 eura,je tam nejaky darcek(nikto nevie co to je) za asi 4 a viac eur a rozne chytaky.tak zvane pasce na zakaznikov.podozryve uz bolo ked platbu nebolo mozne uhradit kde uz aj banka reagovala!

zly obchod.a uz ked vidim tie vnucujuce reklamy tak nie,neodporucam.skor sa vybybat obchodu.pozor na tie predzaskrtnute zelene policka.lebo zaplatite aj za to co nechcete!

Reakcia obchodu AkcioveNaradie.sk

Dobry den ,

Vazeny zakaznik, asi si ste nas s niekym pomýlil. Vasa objednavka , resp. platba bola zamietnuta z dôvodu nespravne zadanych údajov a ziadne poistenia ani neponukame.

Dakujem

Ok

• dlho čakám

• Ochota, rychlost, som spokojny s poskytnutou sluzbou

• Rýchlo a korektne vybavená objednávka.

• prehladna stranka, rychlost dodania, rychle riesenie reklamacie

Nakoľko moja súčiastka bola nedostupná,ponúkli mi alternatívne produkty,som maximálne spokojná, super prístup, ďakujem.

• Dlhá dodacia lehota