• da sa zaplatit na mieste a zobrat si tovar pokial je skladom

Ďakujeme!

• tovar na sklade - okamžite k prevzatiu

• Kamenna predajna
    • Dobre ceny

Ďakujeme!

Vždy tak, ako som očakával.

• Veľmi rýchle dodanie tovaru, dokonca pred Vianocami

Spokojný, nakupujem pravidelne

bezproblemova komunikacia

Ďakujeme!

• Dobrý výber tovaru za dobré ceny
    • Ochotný personál, v prípade potreby odborne poradí

Ďakujeme!

Poslať pre istotu notifikáciu, že si možno prísť pre objednávku, aj keď sú všetky položky skladom.

• Rýchla dodávka

Ďakujeme!

• v poslednom období žiadne (v minulosti to bol TOP obchod, ale strašne sa "zopsuli")
    • na tovar, ktorý nemajú skladom priamo v predajni, čakáte pridlho + plánované dodanie sa pravidelne posúva na neskôr
    • takmer žiadna komunikácia (pri poslednej objdenávke a pokuse o chat, ktorý na mňa na ich stránke "vyskakoval", som sa ani po 11 dňoch !!! nedočkal žiadnej reakcie (poslal som im do toho chatu za týždeň 4 správy) - iba tam svietilo zelené "Odpovieme"
    • predavač mi do telefónu bez rozpakov po 6 dňoch čakania na tovar na objednávku a v plánovaný deň dodania oznámil, že on ten tovar ešte neobjednal a zatiaľ ani len nezisťoval, či ho má dodávateľ skladom - sľúbil sa mi ozvať a samozrejme už nikdy nenapísal ani nezavolal
    • "neriešenie" mojej poslednej reklamácie trvalo vyše mesiaca - keď už prešvihli zákonom stanovenú lehotu na vybavenie reklamácie, tak mi na môj popud vrátili peniaze

za posledné 3 mesiace som u nich riešil 3 prípady: reklamáciu ignorovali vyše mesiaca; na náhradný router (za ten pokazený reklamovaný) som čakal skoro dva týždne (od začiatku reklamácie 6 týždňov); poslednú objednávku som po vyše dvoch týždňoch naťahovania a vodenia za nos zrušil sám

Reakcia obchodu Agem Computers s.r.o.

Mrzí nás Vaša skúsenosť, idem zisťovať kde sa stala chyba. Pomohlo by ak by som mal na Vás kontakt aby sme Vás odškodnili za nespokojnosť.

promptná dodávka

Rýchlo vybavené, len som si nevšimol žiadnu informáciu, ako postupovať pri prevzatí objednaného tovaru. Pri predajnom mieste som sa to ale dozvedel.

Dobré parkovanie, prístup do predajne.

Dostupnost tovaru, moznost parkovania.

• Dobrá spolupráca s obchodnom

• odborníci

Po objednaní a 5 dňoch čakania na nejakú info som sa rozhodol tam napísať,a bolo mi odpovedane že dodavatel im nie je schopný mnou objednaný tovar dodať.
    Keby som sa neozval,asi čakám doteraz........

Pekný deň

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Pošlite kontakt aby sme Vás odškodnili darčekom za prieťahy.

objednavku som robil vo stvrtok ale nemohol som prisť hned ale až v utorok , do vtedy mi ju zrušili ani si to nepreveril obchodnik ,
    Ked som prisiel zaplatil som v automate ale tovar uz nebol skladom.
    Musim cakať na nove dodanie.
    objednal som dalšie malickosti aj do poznamky som uviedol tento krat ,že to vyzdvihnem ked pride tovar komplet.
    prislo mi potvrdenie obj. ale už zaplatený tovar bol znovu učtovaný z novou objednavkou. riešil som to z obchodnikom ako je to možne...