všetko v poriadku, tovar, aj služby

• Super

• rychle dodanie

Rýchle jednanie

• Široký sortiment , skvelý personál ktorý poradí

• Dobrý výber s prijateľné ceny.
    • Zaplatený, objednaný tovar, uvádzaný skladom až po 4 dňoch a mojej urgencii odoslali.

super obchod

Vždy si niečo vyberiem

• Hg

Super tovar

• rychlé dodání bez motanic

Koupil jsem si trackingové a běžecké ponožky na doporučení a vypadají bitelně,doporučuji :)

ok

• Rýchlosť vybavenia objednávky

Prístup obchodu ku zákazníkovi. V minulosti som kupoval termoprádlo Brynje Arctic. Tričko sa začalo rozpadať mesiac po skončení záruky. Tričko bolo v hodnote 100€. Keď som bol v obchode a ukázal som im tričko, jednoducho mi povedali, že je po záruke a oni s tým nič nemajú. Keď som im povedal, že nie je možné, aby sa tričko takej značky a kvality rozpadlo mesiac po skončení záruky, povedali mi, že je to vada materiálu ale mám riešiť s výhradným dovozcom, neboli mi ochotný pomôcť, pritom som si bol vedomí, že je tričko po záruke, chcel som len tričko zaslať priamo výrobcovi, keďže to bola vada materiálu. Spodné prádlo je doteraz bez chyby. Do doteraz som bol dlhoročný zákazník Adamsportu, ale po tejto skúsenosti už nie som. Obchod, ktorý chce byť Shopom roku, sa musí správať inak. Takže, ak niečo nakupujete a míňate peniaze, je všetko v poriadku, ale keď sa na nich obrátite s problémom, už Vás odbijú, že skončila záručná doba. Toto je vizitka obchodu. Tak za mňa ďalší nákup už určite nie.

Reakcia obchodu Adam Sport

Igor ďakujeme za vašu recenziu aj doterajšie nákupy u nás v AdamSporte. Mrzí nás vaša skúsenosť, no bohužiaľ tovar nie je možné zasielať ako reklamáciu po uplynutí záručnej lehoty, samozrejme vo vlastnej réžií to stále môžete tak urobiť. Veríme, že ostatné vaše problémy týkajúce sa objednávok budeme vedieť vyriešiť k vašej spokojnosti. Dúfame, že s ostatným tovarom, zakúpeným v AdamSporte, ste napriek tomu spokojný.

S pozdravom tím AdamSport.

• Expresne rýchle dodanie
    • Odborné poradenstvo

• Kupil som malu velkost. Este v ten den som bol vymenit . Prebehlo to bez problemov.

• bezproblémová komunikácia, ochota a ústretovosť pri riešení objednávky, rýchle dodanie objednávky

doporučujem

• rychlost dorucenia