ActiveStyle.sk

?
Obchod nemá dostatočný počet hodnotení.

Ako hodnotíte obchod?

Recenzie ActiveStyle.sk

Užívateľ bez avatara

Dajana

Pridané: 3. februára 2016

• Nikdy viac nič neobjednám, mala som odtiaľ botasky ktoré sa mi po pár krát obutia roztrhali no reklamácia mi nebola uznaná ,z dôvodu vlastného zavinenia .. No pritom normálny človek keď sa pozrie na to poškodenie tak mu je jasné že poškodenie je prejavom nekvality tovaru ..Takže vám ďakujem veľmi pekne za zneprijemnenie života!!!!

V žiadnom prípade neodporúčam, pristup nie je najhorší no keď sa jedná o reklamáciu hneď je problém

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (1)
  • Nie

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Dobrý deň, obdržali ste od nás vyjadrenie k reklamácií, kde sme Vám uviedli kontakt na znalkyňu. Mali ste možnosť sa na ňu obrátiť v prípade, že ste neboli spokojná s naším stanoviskom.

Adka

Pridané: 13. novembra 2015

• Dnes internetova stranka uplne neprehladna nevedela som najst nic vo predtym. Asi obchod zmenil stranku chyba filter podla znaciek

So starou strankou velmi dobre nova zmena stranky mi robi problem najst niektore znacky a produkty a zle sa nacitava dufam ze coskoro to doladite.

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Milá Adka, stále pracujeme na odstránení chýb, ale i tak ďakujeme za hodnotenie :)

Noro

Pridané: 10. novembra 2015

• super
  • neviem

korekt

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Noro ďakujeme za hodnotenie :)

majka

Pridané: 31. októbra 2015

• výhodná cena, pohodlný nákup
  • nezistila som

odporúčam

Ďakujeme majka :)

dk

Pridané: 15. októbra 2015

• vyhodne ceny a akcie
  • trocha menej tovaru

rychlost dorucenia, vacsie velkosti, vyborne akcie

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Ďakujeme dk za super hodnotenie ;)

Soňa

Pridané: 11. októbra 2015

• nedali ste vedieť odoslanie tovaru emailom alebo sms správou

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Ďakujeme za hodnotenie Soňa. Mrzí nás to, ale máme menší technický problém, na ktorého odstránení pracujeme a z tohto dôvodu Vaša objednávka nebola potvrdená e-mailom.

lelka

Pridané: 2. októbra 2015

• velky vyber tovaru a.i.

vela ludi nevie o stranke aktiv

Ďakujeme, lelka :)

M.L.

Pridané: 21. septembra 2015

• Ani minimálna komunikácia so zákazníkom, t.j. žiadny potvrdzujúci mail, ani oznámenie, že bude zásielka doručená...Už som chcela do obchodu volať, či vôbec zaregistrovali moju objednávku.

Michal

Pridané: 7. septembra 2015

• Široká ponuka tovaru
  • Prijateľné ceny
  • Na otázky prostredníctvom mailu obchod reaguje takmer okamžite
  • Aj napriek tomu, že som mal mať doručenie zadarmo, pri objednávke táto možnosť nebola. Napravené po kontaktovaní obchodu.
  • Dlhá dodacia doba. Z viacerých aj zahraničných stránok to ide do 3 dní, prečo tuto nie?
  • Obchod ma neinformoval o odoslaní mojej objednávky.
  • Deň pred doručením mi nebola zaslaná SMS ani e-mail, ako to bolo sľubované na stránke. Kuriér mi zavolal až pár minút pred doručením a zastihol ma bez finančnej hotovosti - tovar som bral na dobierku. Navyše prišiel inou spoločnosťou ako bolo uvádzané a nebolo možné platiť kartou.

Ďalší nákup v obchode len v prípade veľmi výhodnej ceny, alebo že tovar už nebude v iných obchodoch v ponuke.

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Ďakujeme, Michal za hodnotenie. Čo sa týka poštovného, to sa automaticky odpočítava pri fakturácií. Bohužiaľ, nemáme všetky produkty skladom, preto je dlhšia dodacia doba pri niektorých produktoch. Z dôvodu, že momentálne riešime menšie technické problémy, neboli ste informovaní o expedovaní tovaru ani o zmene kuriéra. V každom prípade sme za Vaše postrehy vďační, pracujeme na odstránení týchto nedostatkov a v prípade Vašej ďalšiej objednávky nás neváhajte kontaktovať a bude Vám poskytnuté odškodnenie. :)

Pridané: 7. septembra 2015

• dobrá cena, teda aspoň na internete
  • objednávka ani nebola potvrdená zo strany obchodu, napriek tomu, že som uviedol na seba email a t.č., a to ani v zložke spamu, nič mi teda ani neprišlo, predpokladám, že došli veľkosti, prípadne cena sa zmenila oproti tej v akcii a akcia slúžila len ako reklama na návštevu stránky

Reakcia obchodu ActiveStyle.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Mrzí nás to, ale máme menší technický problém, na ktorého odstránení pracujeme a z tohto dôvodu Vaša objednávka nebola potvrdená e-mailom. :(