Objednávala som prvý krát takže skúsenosti nemám.

• rýchle dodanie a komunikácia

• ochota osobne vyriešiť požiadavku klienta
    • snaha vyjsť maximálne v ústrety
    • podávanie informácií
    • bug na stránke pri vytváraní zásielky (voľba zásielkovne)
    • troška pomalšie odozvy webu

Na stránke som objednával tričko. Z počiatku som mal problém s kúpou pretože mi nešlo odkliknúť tlačítko na voľbu zásielkovne. Vzhľadom na to, že sa jednalo o tovar ktorý už nieje moc bežné dostať, som napísal právu priamo supportu stránky. Odpoveď som dostal behom pár hodín. Pani ktorá mi odpísala bola milá a ochotne sa snažila vyriešiť všetky moje požiadavky (čo sa jej aj podarilo). Tovar mi bol dodaný v čas (asi aj rýchlejšie ako som očakával). Obchod jednoznačne odporúčam.

• Tovar bez slovenského návodu a bez farieb
    • Farby dorazili po reklamácii ale nie tie ktoré som objednal

Reakcia obchodu ABCHRACKY

Pekný deň zákazník si objednal tovar plastikových model kde neboli súčasťou balenia potrebné farby. Zákazník si tuto skutočnosť neprečítal farby bývajú pri plastikových modeloch iba v gift sete. Čo sa týka slovenského návodu tak v obchode nerozbalujeme originál zabalený tovar a zasielame ho priamo k zákazníkovi od dodávateľa nie je problém ak zákazník zisti , že chyba slovenský manuál aby si ho vyžiadal a my ho zašleme .
    Zákazník si vyžiadal farby tak sme mu zaslali potrebné farby ale nechápal že to neznamená že keď na krabici sú iné farby a my sme mu zaslali iné čísla tak automaticky to nie je pre neho v poriadku. Keby bol dlhoročný modelár zistil by že farby vyrábajú rôzny výrobcovia .
    Dali sme mu na vyber že mu vieme poslať iné farby alebo vrátenie peňazí .
    Myslíme že sme urobili pre zákazníka maximum tak nechápeme jeho reakciu a hodnotenie.

Ďakujeme za nákup

Zaklikla a zaplatila som moznost: zabalit ako darcek za 4,99€ , vobec sa tak nestalo a nikto ma kvoli tomu ani nekontaktoval/ napr. ze to nie je mozne/ a nevratil peniaze. Najhorsie na tom bolo, ze som to ani nemala kde reklamovat, pretoze do mailu mi neprislo nic. Prisiel az mail od prepravcu...

Reakcia obchodu ABCHRACKY

Zákazníka sme kontaktovali emailom a poslali sme mu vo vyššej hodnote ako bolo darčekové balenie detskú kozmetiku
    Sme len ľudia a niekto urobil chybu v sklade.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme ale za to nás hneď nemusíte neodporúčať bola to logistická chyba

Pekný deň

• Zasielkovna je blizko mojej prace, pomerne rychle dodanie tovaru.

rychle pripravenie tovaru

Som s nákupom spokojná a to som pobabrala objednávku,bez problémov mi ju opravili a ešte som aj doobjednala tovar. Prišiel rýchlo a v poriadku.

rýchlo vybavená objednávka, profesionalna komunikacia

rýchle dodanie

Tovar bol včas doručený, nepoškodený a pritom ponuka za najnižšiu cenu.
    Super !

Tovar doručený rýchlo, mala som len problém nájsť ho. Číslo domu nesedí s číslom obchodu, kde sa tovar vydáva...

Rýchle dodanie. Všetko OK.

• nalepky mali rozlepeny obal a boli mierne poskodene
    • plysak bol tak divny iny ako na fokte ktoru prezentuje obchod
    • nemoznost vybrat si akeho plysaka chcem priamo na stranke

Reakcia obchodu ABCHRACKY

Zákazník prišiel pre tovar dali sme mu na výber z dvoch plyšových hračiek takže nie je to tak ako píše. Plyšák zodpovedá obrázku. Bol si pre tovar osobne a ak sa mu tovar nepáčil nemusel si ho vôbec kúpiť aj napriek tomu si tovar prevzal osobne. Čo sa týka nálepiek tie boli v papierovom obale a bol mierne rozlepený ale nebol poškodený tovar tak isto nemusel si tovar previazať.
    Ďakujem mu za recenziu. Nevieme prečo ľudia nepovedia na rovinu ked sa im niečo nepáči a potom sem píšu úplne nezmysly a kazia nám naše meno.
    Ďakujem zákazníkovi za jeho objednávku

Obchod mi poslal iný tovar, ako som si zakupila.

Reakcia obchodu ABCHRACKY

Pekný deň zákazníčka nás kontaktovala ospravedlnili sme sa jej a ihneď sme jej obratom poslali správny produkt bez toho aby nám od nej prišiel ten zlý čo sme jej omylom poslali. Povedala , že to akceptuje a bola milá to teflonu tak nerozumiem prečo napísala takúto reakciu keď jej bol do 24 hodín vymenení a poslaný správny tovar. Hlavne keď sa dajú ľudia ako anonym nie je to od nich seriózne. Ďakujem aj tak za objednávku.

Dobrý výber

Vsetko super!

So vsetkym som bola spokojna.Ďakujem

• Našla som tu tovar, ktorý som hľadala, navyše za výbornú cenu a ešte aj s dopravou zadarmo. Maximálna spokojnosť.

Odporúčam. Tovar kvalitný a rýchlo doručený.

Celkovo som bol s objednávkou spokojný, doporučujem.