• Po vyše dvoch týždňoch mi nič neprišlo už ani neverím, že to príde.
    • Nefunguje ani stránka čiže ich nemožno kontaktovať

• Absolútne žiadna výhoda tohto obchodu
    • Nulová komunikácia
    • Obchod ako keby ani neexistoval
    • Vymyslený obchod na okradnutie zákazníka
    • Zlodeji

Po zaslaní potvrdenia objednávky príde e-mail spracovanie a potom už žiadna komunikácia. Objednávka prebehla ešte 27.12.2022 a do dnešného dňa 8.1.2023 žiadna odozva. Čo už predstavuje takmer 2 týždne. NEODPORÚČAM PLAŤIŤ VOPRED!!! Prídete o svoje peniaze. Stránka na okradnutie zákazníka!

• Nikdy už nevyužijem služby tohto obchodu
    • Tovar som objednal 13.12., keďže všetko bolo skladom, a času do Vianoc na doručenie bolo dostatok, 16.12. som urgoval objednávku, že prečo ju ešte nevyskladnili, a 19.12. mi obchod bez udania dôvodu zrušil objednávku... Tak takéto služby teda už nikdy NECHCEM !

Rýchle dodanie ale tovar by nemal byt v ponuke ked uz k nemu nie je dostupná aplikácia na webe

Všetko prebehlo ako malo.

Veľmi dobrá a rýchla komunikácia

Objednavku mi zrusili pretoze tovar im nedorucil dodavatel. Volali mi, boli mili a bolo vidno, ze im to je ozaj luto... Zial, kedze som tovar nasla len v tomto obchode, bude to sklamanie pre moju dceru.

Komunikácia žiadna tovar ba sklade ale od utorka do piatka neposlali

• možnosť vyzdvihnúť osobne
    • komunikácia

• Rychla a overena,mali este babiky ktoré sa už nepredava a za fantastickú cenu,odporúčám všetko super

• Písal som mail ohľadom objednávky, ktorá bola odoslaná ale po 2 týždňoch stále neprišla, nikto mi neodpísal, neodporúčam!!

Reakcia obchodu ABCHRACKY

Pekný deň zákazník si urobil objednávku 10.12 2020 tovar mu bol odoslaný 12.12. 2020 tovar sa nám nevrátil tak neviem kde je problém ale mi sme tovar odoslali riadne .
    dakujeme

obchod so mnou nekomunikoval od 6.12. až do 17.12., až na základe môjho dotazu 17.12. som sa dozvedela, že 3 produkty z mojej objednávky im chýbajú, následne som objednávku zrušila

Reakcia obchodu ABCHRACKY

Zákazníka bol oboznámený komunikácia bola telefonicky nebol problém zákazník bol oboznámený ,že niekto položky nie sú už skladom dokonca chcel prísť osobne po tovar a následne si to rozmysel

Pekný deň želáme

• navíc jsem dostala na mýdlo žabku mýdlenku k výrobkům.

Super obchod přišli mi i mydelničky k mýdlům a to jsem ani nevěděla že je k tomu dávájí a zdarma.

• Na tovar čakám už skoro dva týždne a stále nič

• Komunikácia obchodu
    • Snaha riešiť problémy s kurierskou spoločnosťou
    • Zaslali tovar skôr než im bola pripísaná platba na účet

• Rýchlosť dodania a cena

Určite odporúčam

• spokojný
    • výhodné ceny

Celková spokojnosť.

• Nižšia cena ako inde

Uvedené bolo, že ihneď k odoslaniu, ale po týždni som sa musela informovať, či na mňa nezabudli. Škoda, že informácia o oneskorených dodávkach pred Vianocami nebola odoslaná.

Reakcia obchodu ABCHRACKY

Pekný deň myslíme že predajňu máme na úrovni a nie na hodnotenie 3 ale to je každého názor a uhol pohľadu.
    Zákazníčka si objednala tovar bola informovaná no bohužiaľ nie našou chybou bola doba čakania predlžená nakoľko kuriérska spoločnosť DHL nám držala zásielky viac ako bolo treba ďakujem za názor

• Rychle dodanie

Rychle a bezchybne dodanie