• Dobrá predchádzajúca skúsenosť
    • Výborná komunikácia
    • Ochota pri objednávke
    • Ústretovosť pri doručení

Spoľahlivý, ústretový a zodpovedný predajca.
    Odporúčam.

• Vôbec nie sú dostupní na telefóne objednávku som spravil ale absolútne žiadna reakcia idem ju zrušiť

Som strašne sklamaný

• poradenstvo
    • ceny
    • normálny záručný list takže aj servis
    • pre niekoho slabší výber produktov

Pôvodne som si chcel objednať iný drahší model, no po telefonáte s obchodom som sa rozhodol pre lacnejší a lepší. Mali ho paradoxne za lepšiu cenu ako starší model.

• Žiadna komunikácia. Ignorujú zmeškané hovory.

Už 2 dni sa snažím dovolať, aby som preveril, či položku, ktorú zobrazujú skladom, aj majú. Nereagujú ani na SMS. Nepomohlo ani to, že som urobil objednávku bez istoty skladu.
    Idem ju zrušiť.

• Vedia dobre poradiť pri výbere tovaru.
    • Odberné miesto a možnosť reklamácie je v Bratislave, a to je pre mňa prioritná podmienka ktorú musí spĺňť internetový obchod v ktorom nakupujem.

je spoľahlivý a ústretový k svojim zákazníkom.

• individuálny prístup
    • ústretovosť, ochota
    • odbornosť
    • info na internete je zrozumiteľné a prehľadné

Odporúčam pre vysoko odborný prístup a spôsob komunikácie so zákazníkom. Cenovo porovnateľný tovar s inými, dobrý výber. Posúdenie predností tovaru a poradenstvo zákazníkom pri výbere.

• ústretovosť,rýchlosť vybavenia

V žiadnom inom mi nedokázali zabezpečiť požadovaný tovar skôr, ako o 14 dní, u Vás to bolo do troch dní.
    Odporúčam všetkým

• rychlost
    • nema

dobry

• dlhá dodacia doba

z dôvodu výhodnej ceny

• Komunikácia so zákazníkmi, výber tovaru, dobré ceny, možnosť tovar zobrať osobne. Predajňu si vďaka logu ešte pamätám z obchodnej.
    • Dizajn stránky a nemožnosť zobrať tovar na splátky, ale to sa má vraj čoskoro zmeniť.

Určite odporúčam nákup v tomto eshope. Keďže mali aj kamenné predajne tak mi aj dobre poradili a nakoniec som si vybral lepší výrobok.

• rýchlosť dodania tovaru
    • ochota personálu
    • kvalitný tovar
    • niektoré tovary nemajú na sklade

veľmi dobrý e-shop, ak nechcete objednávať cez veľké e-shopy v ABCelektre nájdete ten istý tovar a niekedy aj taký ktorý nikde inde nezoženiete. V Bratislave majú odberné miesto na Tŕňovej. Kúpil som si od nich kávovar.