• Velmi rýchle doručenie
    • Super cena výrobku

Určite objednám aj nabudúce

Vážená pani Tamara,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Výhodná cena a rýchle dodanie je jednou z našich priorít. Neváhajte sa na nás obrátiť aj pri budúcich nákupoch z pohodlia domova.

Tím Abc-zoo

• rychle a bez problemove vybavenie zasielky
    • rychle dorucenie

Vážená pani Jaroslava Palova,

sme radi, že u Vás prevláda spokojnosť s doručovaním a vybavením objednávky. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy a zanechané recenzie.

• Velmi rychla doprava

Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš čas a zanechanú recenziu. Teší nás ak sme naplnili Vaše očakávania.

• nemá

spokojnosť

Vážený pán 357rudo,

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť náš internetový obchod.

• Rýchle dodanie, objednávam pravidelne

Vážený zákazník,

teší nás, že sme rýchlym dodaním naplnili Vaše očakávania. Ďakujeme.

• Výborný obchod
    • Žiadne a

Ako vždy všetko v poriadku

Vážený pán Stanislav,

teší nás, že ste sa odhodlali zanechať Vaše dojmy z nákupu u nás prostredníctvom recenzie. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Tím Abc-zoo

• rýchle vybavenie mojej objednávky

obchod patrí medzi najlepšie. Vedel by som napísať zoznam schopov, ktore si môžu zobrať príklad z ABC-ZOO.

Vážený zákazník,

teší nás, že ste nám zanechali recenziu. Naše služby sú orientované výlučne na zákazníka a jeho spokojnosť. Sme radi, že Váš nákup u nás prebehol bez komplikácií.

• Promptne vybavené

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše pozitívne ohlasy a odporúčania na základe Vašej skúsenosti s nákupom u nás.

Tím Abc-zoo

Kvalitná ponuka a spoľahlivé vybavenie objednávky

Tím Abc-zoo

• Rýchle dodanie tovaru..

Bol som spokojný...

Vážený pán Juraj,

rýchlosť doručenia je jednou z priorít ako zabezpečiť spokojnosť zo strany zákazníka. Sme radi, že sa nám to potvrdilo aj vo Vašom prípade. Ďakujeme za Vašu recenziu.

Tím Abc-zoo

• nikto sa neozval ohľadom tovaru

Vážený pán Vojto,

ďakujeme za hodnotenie. V našich obchodných a dodacích podmienkach máme uvedené, akým spôsobom postupujeme pri vyskladnení a príprave tovaru na výdajnom mieste v našom sklade. Vaša objednávka bola vytvorená dňa 09.01., a nasledujúci deň bola pripravená na osobné prevzatie. Pri každej zmene stavu objednávky zákazníkom je automaticky zasielaný email. Konkrétne pri Vašej objednávke sme Vám odoslali dva emaily o tom, že je objednávka od 10.01. pripravená na vyzdvihnutie. Ak ste uviedli v objednávke zlý email alebo ste si ho neprečítali je dosť možné, že k Vám táto informácia neprišla. Z našej strany sme urobili všetko ako zvyčajne pri spracovaní osobného odberu. Pevne veríme, že ide o nedorozumenie.

Netreba ísť do obchodu

Vážený zákazník Jojo,

Tím Abc-zoo

• Objednavam dlhodobo a som absolutne spokojna
    • Najdem tu vsetko co potrebujem

Vážený zákazník,

sme veľmi radi, že ste naším dlhodobým zákazníkom, veľmi si ceníme Vašu dôveru.

Tešíme sa na ďalšiu objednávku.

Tím Abc-zoo

• Možnosť prísť do psíkom vyskúšať

Vážený zákazník Ellys,

Tím Abc-zoo

• Široký sortiment a rýchle dodanie

Vážená pani Jana,

ďakujeme za Vami vymenované plusy nákupu u nás. Naša ponuka je neustále aktualizovaná o nové a veľmi výhodne produkty. Tešíme sa, že Vás opäť ohúria skvelé ceny a budeme môcť tak priniesť radosť, ako pri doterajších nákupoch.

Tím Abc-zoo

• Promtnosť vybavenia objednávky, čo je u mňa základ. Príde všetko tak, ako má prísť. Maximálna spokojnosť.

Vážená pani Eva,

tešíme sa, že ste bola s našim servisom spokojná, veríme, že sa k nám vrátite aj nabudúce.

Tím Abc-zoo

Najdrahšia položka mi prišla rozbitá a je evidentné, že to nebolo spôsobené dopravou. Opravili sme si to sami ale očakávate, že ak dáte za niečo toľko peňazí, príde to v jednom kuse. Neodporúčam.

Vážený pán Andrej,

radi by sme sa vyjadrili k predmetnej recenzií, nakoľko ju považujeme za zavádzajúcu. Tak ako ste uviedli najdrahšou položkou vo Vašej objednávke bola klietka pre hlodavce. Preverili sme náš kamerový záznam z balenia Vašej objednávky. Produkt od náš odišiel v poriadku a v celku. Nakoľko však ide o plastovú klietku, môže sa takýto materiál aj napriek kvalitnému baleniu poškodiť a to nevhodnou manipuláciou v rukách prepravnej spoločnosti, alebo váhou iného balíka pri samotnom doručovaní. Nie je naším cieľom odosielať poškodené veci, nakoľko si ani nevieme predstaviť aký výsledný efekt by to pre meno našej firmy malo. Sme veľmi prozákaznícky sa orientovaný e-shop, čoho dôkazom sú naše vynikajúce recenzie, za ktorými si plne stojíme.

V naším podmienkach ako aj v emailoch o odoslaní objednávky informujeme zákazníka, čo robiť ak sa stane situácia podobná tej Vašej. V prvom rade je potrebné nahlásiť reklamáciu najneskôr do 24 hodín od prevzatia. Preverili sme náš interný systém a do dnešného dňa NEEVIDUJEME z Vašej strany nahlásenie reklamácie. Túto informáciu máme až na základe Vašej negatívnej recenzie, ktorá je bohužiaľ zavádzajúca a vrhá zle svetlo na náš e-shop. Ak by ste nás o poškodení informovali podľa toho ako to uvádzame, náš zákaznícky servis by Vašu situáciu vyriešil a poskytol by Vám hneď niekoľko riešení. Aj vzhľadom nato, že ide o drahšiu položku momentálne nerozumieme Vašej voľbe nás o tom neinformovať a opraviť si to svojpomocne. Každopádne rešpektujeme Vaše rozhodnutie v predmetnej veci, ale nepovažujeme za správne nás takýmto spôsobom hodnotiť formou recenzie ak nedošlo k pochybeniu na našej strane.

Aj napriek všetkému nás mrzí, že Vám tovar neprišiel v poriadku, ale stojíme si zatým, že to mohlo byť vyriešené k Vašej spokojnosti ak by sme mali vedomosť o vzniknutej škode.

• Super spokojnost

Vážený zákazník,

sme radi, že ste si našli čas ohodnotiť náš e-shop. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá. Už teraz sa tešíme na ďalšie nákupy.

Rýchlosť a spoľahlivosť

Vážená pani Jesenská,

teší nás, že sme rýchlym dodaním naplnili Vaše očakávania. Ďakujeme.

• Poloha
    • Personál
    • Tovar

Vážený pán Matúš,

ďakujeme za Vaše komplimenty na stranu nášho e-shopu. Vami vymenované plusy patria medzi naše priority. Ďakujeme.