• velmi spokojny
    • rychlost a kvalita

Vážený zákazník,

sme radi, že u Vás prevláda spokojnosť s doručovaním a vybavením objednávky. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy a zanechané recenzie.

• Rýchle vybavenie

• veľmi dobrý sortiment

Vážená pani Stanka,

ďakujeme za Vami vymenované plusy nákupu u nás. Naša ponuka je neustále aktualizovaná o nové a veľmi výhodne produkty. Tešíme sa, že Vás opäť ohúria skvelé ceny a budeme môcť tak priniesť radosť, ako pri doterajších nákupoch.

• Široký výber
    • Konkurenčné ceny
    • Rýchle spracovanie objednávky
    • použitá doručovacia spoločnosť DPD - nemožnosť kontaktovať kuriéra kvôli dohodnutiu približného času dodania
    • použitá doručovacia spoločnosť DPD - podľa avíza od DPD mali doručovať v určitý deň, no doručovali až v nasledujúci (opäť - nemožnosť kontaktovať kuriéra, aby si človek túto informáciu zistil, prípadne sa nejakým spôsobom dohodol)
    • Po kontaktovaní DPD mailom neochota s týmto stavom niečo robiť (bol som odporučený iba na odkaz so stavom doručovania, bohužiaľ aktualizované informácie sú tam príliš neskoré)

Obchod, samozrejme, vrele odporúčam, doručovaciu spoločnosť DPD nie. Po mojich skúsenostiach si budem už vyberať iné spoločnosti, prípadne e-shopy, ktoré používajú iné spoločnosti.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše komplimenty na stranu nášho e-shopu. Vami vymenované plusy patria medzi naše priority. Mrzí nás situácia s daným kuriérom, avšak bohužiaľ na správanie kuriérov danej prepravnej spoločnosti nemáme dosah ako ich partner. Samozrejme informáciu posunieme na príslušné miesta k ich náprave. Ak Vám nevyhovuje doručovanie prostredníctvom tejto prepravnej spoločnosti, stačí ak pri vytváraní novej objednávky uvediete poznámku, že si želáte zaslať tovar inou prepravnou spoločnosťou. Pokiaľ to bude v našich silách radi vyhovieme Vašej požiadavke.

Promptny.

Vážený zákazník,

sme radi, že ste si našli čas ohodnotiť náš e-shop. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá. Už teraz sa tešíme na ďalšie nákupy.

• Rýchle vybavenie a dodanie

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívne ohlasy. Rýchlosť doručenia je jednou z priorít ako zabezpečiť spokojnosť zo strany zákazníka. Sme radi, že sa nám to potvrdilo aj vo Vašom prípade.

• Prijatelne ceny, rychle zaslani

Super obchod, doporucuji.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Výhodná cena a rýchle dodanie je jednou z našich priorít. Neváhajte sa na nás obrátiť aj pri budúcich nákupoch z pohodlia domova.

Paráda

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše pozitívne ohlasy a odporúčania na základe Vašej skúsenosti s nákupom u nás.

Vážená pani Mia,

teší nás, že sme rýchlym dodaním naplnili Vaše očakávania. Ďakujeme.

Tím Abc-zoo

• Tento obchod je schopný vybaviť objednávku vo veľmi krátkej dobe.

Tím Abc-zoo

Výborná komunikácia obchodu a rýchlosť dodania.

Vážený zákazník,

tešíme sa, že ste bol/a s našim servisom spokojný/á, veríme, že sa k nám vrátite aj nabudúce.

spolahlivost,spokojnost

Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš čas a zanechanú recenziu. Teší nás ak sme naplnili Vaše očakávania.

• Spokojný z dorucenim

Vážený zákazník,

teší nás, že sme rýchlym dodaním naplnili Vaše očakávania. Ďakujeme.

Tím Abc-zoo

• Zdravim,vyborna komunikacia a rychke dorucenie

Vážený pán Lubomir,

teší nás, že ste nám zanechali recenziu. Naše služby sú orientované výlučne na zákazníka a jeho spokojnosť. Sme radi, že Váš nákup u nás prebehol bez komplikácií.

• Skvele ceny
    • siroky vyber
    • rychle dodanie

Vážený pán Matej,

ďakujeme za Vaše komplimenty na stranu nášho e-shopu. Vami vymenované plusy patria medzi naše priority. Ďakujeme.

Tím Abc-zoo

Dobré ceny, rýchle vybavenie objednávky.

Tím Abc-zoo

Super obchod len piskacia hračka nepiska nevadí

Vážený zákazník,

sme radi, že ste si našli čas na hodnotenie Vami realizovaného nákupu. Pevne veríme, že Vás nesklameme ani počas nasledujúcich nákupov.

Super

Vážený zákazník,

teší nás, že ste sa odhodlali zanechať Vaše dojmy z nákupu u nás prostredníctvom recenzie. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Veľmi rýchle vybavenie

Vážená pani Jana,

tešíme sa, že ste bola s našim servisom spokojná, veríme, že sa k nám vrátite aj nabudúce.

Tím Abc-zoo

Objednala som prvý raz, som spokojná

Vážená pani Viera,