• Rýchlosť spracovania objednávky
    • Rýchlosť dodania tovaru

Rýchly a spoľahlivý obchod, radosť nakupovať.

Vážená pani Nina,

tešíme sa, že ste bola s našim servisom spokojná, veríme, že sa k nám vrátite aj nabudúce.

Jednoducho....rýchlo.... ďakujem

Vážený zákazník Orel,

teší nás, že ste sa odhodlali zanechať Vaše dojmy z nákupu u nás prostredníctvom recenzie. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Tím Abc-zoo

• Špatna kurierska spoločnost.
    • Kurier ani nezavolal že prišiel a žiadni telefonicky kontakt na kuriera.

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste sa rozhodli zanechať recenziu. Mrzí nás, že negatívne hodnotenie pre náš e-shop prichádza skrz správania zamestnanca inej spoločnosti, ako tej našej. My ako e-shop sme sa snažili rýchlo a kvalitne vyexpedovať Vašu objednávku, čo sa nám aj podarilo. Bohužiaľ nie je možné z našej strany zasahovať do politiky riadenia práce u prepravnej spoločnosti. Pokiaľ Vám daná spoločnosť nevyhovuje, stačí ak pri novej objednávke uvediete do poznámky, že si želáte zaslať tovar inou prepravnou spoločnosťou.

• Prehľadnosť stránky
    • Ceny

Vážená pani Slavocka,

ďakujeme za Vaše povzbudivé slová. Pevne veríme, že Vami vymenované plusy budú zohrávať rolu pri Vaších ďalších nákupoch.

Tím Abc-zoo

• Vyborny tovar, vzdy na sklade, rychle dodanie, ako vždy....

Vážený pán Dudo,

sme radi, že ste si našli čas na hodnotenie Vami realizovaného nákupu. Pevne veríme, že Vás nesklameme ani počas nasledujúcich nákupov.

Tím Abc-zoo

Všetko bolo ok tak ako stále, nie je čo vytknúť. Nepostrehol som žiadne negatíva.

Vážený pán Martin,

ďakujeme za Váš čas a zanechanú recenziu. Teší nás ak sme naplnili Vaše očakávania.

• Rýchlosť doručenia

Vážený zákazník,

teší nás, že sme rýchlym dodaním naplnili Vaše očakávania. Ďakujeme.

Tím Abc-zoo

Dobré dlhodobé skúsenosti.Kupujem stále tie isté granule, teraz po rokoch sú dosť drahšie.

Vážený pani Rosy,

nesmierne si vážime, že ste naším dlhodobým zákazníkom. Bohužiaľ cena surovín každým rokom rastie, čo sa v konečnom dôsledku odzrkadľuje aj v cenách samotného krmiva. Ide o prirodzený jav, avšak s naším vernostným programom môžete neustále využívať zľavy z predchádzajúcich nákupov.

Vážený zákazník,

rýchlosť doručenia je jednou z priorít ako zabezpečiť spokojnosť zo strany zákazníka. Sme radi, že sa nám to potvrdilo aj vo Vašom prípade. Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Odporúčam

Vážený pán Csaba,

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť náš internetový obchod. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

Tím Abc-zoo

• Po objednaní tovaru, doručenie za krátku dobu.

Výhoda

Vážená pani Bea,

teší nás, že sme rýchlym dodaním naplnili Vaše očakávania. Ďakujeme.

Tím Abc-zoo

Online objednané a zaplatené, rýchlo a v poriadku dodané.

Vážený pán Peter,

nesmierne si ceníme, že ste sa rozhodli zanechať Vašu skúsenosť s nákupom u nás prostredníctvom recenzie. Sme radi, ak sme naplnili Vaše očakávania a prevládala u Vás spokojnosť vybavením a doručením Vašej objednávky.

Tím Abc-zoo

Velmi kvalitna komunikacia s predajcom, rychla doprava

Vážená pani Maja,

• Nemal som nikdy problemy
    • Doručené včas a v poriadku

Vážený pán Jaroslav,

teší nás, že ste nám zanechali recenziu. Naše služby sú orientované výlučne na zákazníka a jeho spokojnosť. Sme radi, že Váš nákup u nás prebehol bez komplikácií.

Tím Abc-zoo

• Tovar mi je doručený domov, v obchode nedostať tento tovar

Tím Abc-zoo

• dobrý prístup k obchodu
    • výhodné parkovanie

Vážený pán Ivan,

ďakujeme za Vaše pozitívne ohlasy a odporúčania na základe Vašej skúsenosti s nákupom u nás.

Tím Abc-zoo

balenie a samotné dodanie tovaru je vždy OK

Vážený zákazník,

sme radi, že u Vás prevláda spokojnosť s doručovaním a vybavením objednávky. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy a zanechané recenzie.

• dobrý sortiment
    • dobré ceny
    • rýchle doručenie

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vami vymenované plusy nákupu u nás. Naša ponuka je neustále aktualizovaná o nové a veľmi výhodne produkty. Tešíme sa, že Vás opäť ohúria skvelé ceny a budeme môcť tak priniesť radosť, ako pri doterajších nákupoch.

Veľmi rýchle dodanie.

Vážený pán Janči,

Som spokojná

Vážený zákazník Rony,

sme radi, že ste si našli čas ohodnotiť náš e-shop. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá. Už teraz sa tešíme na ďalšie nákupy.