• Tovar skladom, pružná reakcia na dodanie tovaru.

• Rýchle vybavenie objednavky

• Tovar bol výhodný v akcii, bol rýchlo doručený, objednávka prebehla bez problémov.

Komunikácia s e-shopom je nulová. Na email ohľadom výmeny čísla topánok mi neodpovedali. Majú nezrovnalosť v lehote na výmenu obuvi- vo svojich VOP uvádzajú 30 dní, ale pri objednávke uvádzajú iba 14 dní. Na stránke majú neaktuálne informácie o dostupnosti tovaru v kamennom obchode. Potrebovala som vymeniť topánky za iné číslo, na stránke uvádzali, že také číslo majú iba v Prešove a Žiline a pritom v Bratislave v Eurovei mali až 8 kusov.

• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť

za kratky cas mi bol tovar doruceny a vsetko bolo v poriadku. dobry prisrup.

Objednávka prebehla v poriadku a veľmi rýchlo. Z tejto stránky som objednávala už viackrát a vždy som bola spokojná. Jediná vec, ktorá mi vadí, že neviem kde by som mohla zadať číslo zákazníckej karty na zbieranie, alebo uplatnenie zľavy.

• Tovar bol dostupny na predajni a trvalo to do prevzatia 3 dni ale až po mojom dopyte na kontaktnom emaily.

• Veľkostné miery pravdivé dá sa spoľahnúť na 100%

• Super

Nebol mi dodana cela objednavka pretoze tovar ktory bol na internete uz nemali skaldom bol vypredany.

Je nepochopiteľné, že obchod má na stránke v ponuke stále artikel, ktorý sa pokúšam objednať od marca 2024 ale stále po zaslaní objednávky príde mail: Tovar sa medzitým buď predal na predajni, ide o položku poškodenú nevhodnú na predaj, alebo platba nebola úspešná. Prečo potom nie je stiahnutý z ponuky???

• Pomale dorucenie.
  • Nespokojnosť

Rýchle vybavenie a kladné vybavenie

• rychle dorucenie na predajnu zdarma + moznost vyskusat a vratit

Pri vrateni tovaru na predajni nutne vypisovat zdlhavy formular, v inych obchodoch som bol zvyknuty na rychlejsie vybavenie vratenia tovaru na predajni.

všetko sedí

• Rýchlosť
    • Férovosť
    • Kvalita

Už roky objednávam z A3ky, a nemienim nič na tom meniť. Vždy super ceny, super akcie.

Som velmi spokojna super

Už niekoľko krát sa mi stalo že ponúkali tovar ,ktorý ani nemali