• Komunikácia so zakaznikom

• ziadne

• Ceny
    • Na internetovej stranke pisu ze tovar je skladom no v skutocnosti skladom nieje.

Pri stornovacii som im pisal mail ze stornujem objednavku no ziadny potvrdzujuci mail ze je stornovana objednavka mi neprisiel ani ked som ich prosil po telefonickom kontakte.

• super ceny
    • doba dodania
    • komunikacia

slušný obchod

• dobre ceny
    • rychlost dodania
    • neviem

fajn obchod,co som si objednal,to som dostal a v skvelom case,odporucam

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Široký výber, dobré ceny, rýchle dodanie.

Jednoznačne odporúčam.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• tovar, ktorý bol deklarovaný ako skladom, nebo k dispozícii v priebehu 2 mesiacov.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Som maximálne spokojný s obchodom aj tovarom. Rýchle dodanie v stredu som objednal a v štvrtok som to mal doma.Vrelo odporúčam

• ignoracia

Absolutne ziadna komunikacia zo strany obchodu volal som na obidve cisla a nikto nemal zaujem ani len zdvihnut a zavolat spat.

• Rychlost dodania a cena.
    • Ziadne

Perfetkny pristup, kvalitny tovar, spokojnost.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Ja som veľmi spokojný, tovar som objednal ráno a na ďalší deň o 12:00 mi bol doručený, takže určite obchod odporúčam :-)

• rychlost dodania
    • ziadne

odporucam

• ceny

orientoval som sa podla ceny...

• Pohodlie nákupu
    • 4as dodávky

Velmi dobre.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• rýchla dodacia doba obj, materialu

odporúčam

Pán Kráľ,
    čakal som presne takúto reakciu z vašej strany.
    Všetko čo som napísal, je pravda.
    Nevytýkal som vám, že máte viac e-shopov, ale to, ako fungujú.
    Konkurenčný e-shop, ktorý som spomínal, neuvádza pri žiadnom tovare, že je skladom, je tam len tlačidlo "vložiť do košíka".
    Ja od e-shopu nevyžadujem prioritne tovar skladom, ale serióznosť.
    Keď píšete o znižovaní sa, vy ste sa znížili k vydávaniu sa za autorizovaného predajcu BOSCH, aj keď ním nie ste. A to je už dosť silná káva v zavádzaní zákazníka. Normálny podvod.
    Kľudne si verte, že som od konkurencie. Nie je to pravda.
    Prajem veľa šťastia v ďalšom podnikaní a veľa spokojných zákazníkov.
    Dávam vám 5 hviezdičiek.

Zajdel

pán Zajdel
    Sme autorizovaný predajca značky BOSCH. Pokiaľ začnete klamať tak si to treba preveriť a netreba písať o serióznosti a obviňovať , lebo -to je silná káva. Normálne klamstvo.
    Prosím Vás zavolajte do firmy BOSCH a preverte si to a potom sa treba vyjadrovať kto klame.

Snažíme sa pracovať ako najlepšie vieme a nie vždy to záleží len od nás. Nikdy netvrdím že je všetko v poriadku ale tiež si neprajem aby niekto šíril nepravdy. .
    Sme autorizovaný predajca BOSCH. Grafiku sme zmenili preto lebo sme museli aj mi aj vami spomínaná firma zmeniť lebo nám to nakázal náš dodávateľ BOSCH. Dôvod je kopírovanie loga BOSCH. Zaujímavé je že ste to postrehli zase len u nášho obchodu a nie u spomínanej firme. Autorizovaný predajca tam nemáme preto , lebo je to nová spoplatnená služba od Heureky a pokiaľ sa nezaregistrujeme že to chceme tak nám to tam neukazuje.
    A od Vás spomínaný obchod má viacero e-chopov kde uvádzajú skladom ale to nemajú a objednávajú to až po prijatej objednávke. Bežne tak funguje podľa mňa až 90% obchodov. Náš obchod má dosť vysoké zásoby a nie sme vždy odkázaný len na rýchle dodanie od dodávateľa
    Ak nás kritizujete a oprávnene tak to aj rešpektujeme , za to sa nemôžme ani hnevať, len Vás prosím , neporovnávajte nás s inými lebo u všetkých e-schopov je to dosť podobné. Pri toľkých položkách nikto nemôže mať všetko čo ponúka na internete.
    s pozdravom Norbert Kráľ

• obchod inzeruje tovar skladom, aj keď ho reálne skladom nemá

Môj jediný nákup v 2WIP prebehol zhodou okolností bez problémov a dlhšieho čakania, ale nemusí to byť pravidlom. Rád by som upozornil na niekoľko skutočností. Firma 2WIP s.r.o. reálne existuje, skutočným dodávateľom tovaru v tomto e-shope je však firma SCHIPRO-SK s.r.o. Na tom by v princípe nebolo nič zlé, ale k tejto firme odporúčam pristupovať opatrne. Firma SCHIPRO-SK s.r.o. je prevádzkovateľom viacerých e-shopov s podobným sortimentom pod rôznymi názvami. Zrejme pre všetky je spoločná politika zavádzania zákazníka v tom zmysle, že inzerujú tovar skladom, aj keď tovar reálne skladom nemajú a snažia sa ho naskladniť až po vytvorení objednávky. (Seriózne e-shopy nemajú problém uvádzať doby donania napr. 2-3 dni, ak tovar reálne nemajú skladom). Síce vám SCHIPRO-SK bude tvrdiť, že sa tovar dopredal práve v čase vašej objednávky, ale považujem to za obligátnu výhovorku. Stav tovaru "skladom" sa totiž na stránke e-shopu nezmení, ani keď už týždeň čakajú na naskladnenie. Takúto skúsenosť mám s e-shopom, ktorý SCHIPRO-SK s.r.o. prevádzkuje pod doménou bosch-sk.eu [dôležité je koncové .EU v adrese]. Po objednaní tovaru "skladom" a mailovej notifikácii o spracovaní objednávky sa týždeň nedialo nič, žiadna komunikácia, a keď som tam zavolal, tak mi ani po týždni nevedeli povedať, kedy bude tovar naskladnený. Tak som objednávku zrušil s rozčarovaním a prekvapením, ako môže takto fungovať autorizovaný predajca produktov BOSCH. Áno, v tom čase (marec 2015) web e-shopu bosch-sk.eu o sebe v hlavičke (aj vo vyhľadávačoch) prehlasoval, že je autorizovaným predajcom BOSCH. Situácia sa však v týchto dňoch (apríl 2015) zmenila, e-shop bosch-sk.eu zmenil grafiku a informácia o autorizovanom predaji sa stratila. Zrejme im niekto klepol po prstoch (alebo sa spamätali sami od seba?). Objednávku som potom urobil u skutočného autorizovaného predajcu BOSCH, ktorého e-shop funguje (na zodpovedajúcej úrovni) na adrese bosch-sk.sk [všimnite si tú podobnosť - doležité je koncové .SK v adrese] a prevádzkuje ho Ing. Ján Buchanec BB Trade.
    Nie som od konkurencie, som reálny zákazník, ktorý má skúsenosť s oboma.
    Obchody spoločnosti SCHIPRO-SK sa orientujú na získanie zákazníka na prvý nákup za každú cenu. Ak by som sa mal vrátiť, museli by zmeniť prístup. Dokonca by ani nemuseli byť najlacnejší.

Pán Zajdel,

ak si niekto prečíta túto recenziu, tak hneď každého napadne, že to mohol napísať jedine niekto z konkurenčnej firmy a možno dokonca aj tá, ktorú spomínate.
    Keď už tak podrobne píšete, tak ste zabudol pripomenúť koľko e-shopov má spomínaná firma .
    A neverím, že ste tak naivný a veríte tomu, že všetko čo uvádzajú na stránke tak majú skladom .
    Vedel by som Vás o tom viac informovať keby ste dokázal dvíhať telefón, ale asi viete prečo nedvíhate.
    Tak ako má niekto viac firiem alebo viac kamenných obchodov, tak nie sme jediná firma čo má viac e-shopov. Napríklad aj firma BB-Trade ktorú spomínate.
    Zaujímavé je, že ste si ju tak podrobne nepreveroval ako nás. Viacero zákazníkov nás kontaktovalo, že tovar uvádzajú skladom, ale tovar nemajú tak si ho chcú objednať u nás.
    Podľa toho čo píšete, usudzujeme a je aj zrejmé, že máte dosť podrobný prehľad.
    Slušný zákazník nemá dôvod sledovať prečo má jedna firma viac e-shopov ( čo nie je nikde zakázané) a preto veríme tomu, že ste jedine len konkurenčná firma, ktorá nedokáže pochopiť, že nie je jediná na trhu a uchyľuje sa písať takéto recenzie.
    Naša firma by sa nikdy neznížila písať takéto recenzie a polopravdy ako píšete Vy .

Norbert Kráľ

• Prehľadnosť stránky, rýchla dodacia lehota.
    • Nemá pobočku v BB.

Spokojnosť, nakúpim znova.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Veľmi rýchla dodacia doba. V pondelok ráno som objednal, v utorok poobede to priniesol kuriér.