Tento obchod vobec s vami nekomunikuje.Okrem toho,že potvrdí objednávku to je všetko.Neodpovedaju na emaili telefony su hluche,alebo je tam pustený zaznam.Nie je to profesialne.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

vyhoda je ze su mili a komunikativni ale problem je ze ked nieco slubuia tak to nedodrzia/dohodli sme sa ze rotoped odoslu v piatok./realita taka ze ho nedorucili v pondelok a az stredu 20.

Na objednávke mi veľmi záleží a stále neviem, v akom je stave.

• Expresne vybavenie a dorucenie objednavky

hoci na objednávke s informáciou o úhrade bolo uvedené, že tovar bude odoslaný do 1 dňa, ani po 10 dňoch nebol dodaný. telefonny kontakt uvedeny na objednávke nefunguje. Na infolinke je potrebné nechať dva krat prehrať všetky ponuky 1 - 5, kým je volajúci prepojený na požadované oddelenie. informáciu o "pravdepodobnom" dodaní tovaru sa mi podarilo získať až po viacerých telefonátoch, na mail nereagoval nikto. aktuálne teda čakáme na tovar, ktorý má "vraj" doraziť budúci týždeň (čo bude min. 15 dní od zaplatenia)!!!

• Nekomunikuju..neodpovedaju na mail, neda sa dovolat..tovar uvedeny ako skladom nedoruceny ani po 3 tyzdnoch.

Vyhnut sa im oblukom..

Tovar som objednala 11.11.2017 do dnešného dňa sa nik neozval, nereagujú na maily a nedá sa dovolať..

• Nulova komunikácia, neodpovedajú na maily, nezdvihaju telefóny a tovar za 2 týždne nebol doručený, maximálne neodporúčam

• Seriozny prístup,rýchle potvrdenie objednávky a aj jej zaslanie.Veľká spokojnosť aj s dovozom objednaného tovaru

Odporúčam ,spokojnosť na 100%.

Dobrá zkušenost, doporučuji.

Maximálna spokojnosť

• ochota
    • prehľadnosť
    • serióznosť
    • velká ponuka

V razdvatrishop vždy nakúpim raz-dva veci pre seba, manžela, deti i psa :) Páči sa mi online podpora, kde sa môźem spýtať kde nájdem nejaký produkt alebo ako to vyzerá s mojou zásielkou. V tomto obchode sú vždy seriózni i ochotní. A to je dnes vzácne. Palec hore.

• dobra cena
    • komunikacia

Po objednani sa 2 dni nic nedialo. Ked som zacal zistovat co je s objednavkou (bola oznacena "skladom"), tak mi prisla odpoved, ze tovar pride o tyzden (!). Nasledujuci den mi prisiel mail ze tovar bol odoslany a pride nasledujuci prac.den, co sa aj stalo. Takze az na mierny informacny chaos, obchod odporucam.

Nepaci sa mi ze nieje uvedene pri napriklad zhrnuti obj.ze to ide z ciech tak bude cakat nejake dni navyse. Stranka slovenska,eura,vsetko po slovensky alr ide to z ciech. Niekde to spomenute byt mohlo. Dozvedela som sa to len tak ze som pisala online chat ze kedy to dorucia tak na sk 4-5 dni. Inak nic.

tovar - bycikel som objednal a bol doruceny, akurat som nebol informovany kedy príde, nastastie som bol doma. Prepravca by tiez mohol davat vacsi pozor na tovar. Inak mozem obchod odporucat, som spokojny.

• - dlhsia dodacia lehota pri 1 nakupe, pri ostatnych dodacia lehota O.K

O.K

• tovar bol doručený
    • bol doručený rýchlo
    • tovar nebol ten, ktorý som si objednávala(farba),hoci faktúra bola vystavená podľa pôvodnej objednávky :-(
    • prosila som obchod o pomoc, ale som doteraz nebola kontaktovaná.

prvý nákup -prvé sklamanie bohužiaľ