• Pestrý sortiment tovaru

• - ak je na stránke uvedené, že doručenie do 3 pracovných dní a táto podmienka sa nesplní a nikto Vás o tom ani neinformuje, tak je to dosť neprofesionálne

• So všetkým som spokojný
    • Na tomto obchode som nezaznamenal žiadne slabiny

Ľudia neoľutujete :)

• Šikovnosť

Neoľutujete , chodte do toho

• hladala som oásku do piacieho stroja váš obchod mi ju ponukal, ale zatial nedodal, hoci bolo uvedenenže do troch pracovných dní

Neviem sa vyjadriť po prvej objednávke ktorá aj tak nebola uskutočnená a hladám nového dodavateľa

• Nie su ziadne
    • Predáva tovar ktory nedokáže zabezpečiť

Po dvoch týždňoch prosenia a vyvolávania mi obchod napísal ze nevie dodať tovar. Zlá komunikácia, katastrofa, ale ospravedlnili sa.

• rýchlosť, 3-4 priebežné maily a SMS počas 48 hodín - super pohodlie bez nutnosti pamätať si niečo okolo objednávky.

Veľmi solídna cena tovaru, ktorý som objednával (flipchart), po tejto prvej, celkovo veľmi pozitívnej skúsenosti rozhodne odporúčam a prajem, aby Vám to takto vydržalo čo najdlhšie.

• super ceny
    • skvely vyber
    • nema

rychla doba dodania, urcite odporucam. Nakupujem v tomto obchode previdelne a som spokojny zakaznik

• ziadna komunikacia

ak maju nieco na sklade tak to vlastne asi vobec nemaju ...

• výhody som žiadne nepostrehla
    • komunikácia so zákazníkom na minimálnej úrovni, nekompetentný predajca neovláda ani vlastné obchodné podmienky,

viackrát určite nenakúpim v tomto obchode, chyba bola, že som si nepozrela referencie pred nákupom

• to ze udavaju, ze tovar je na sklade neznamena ze ho na sklade aj maju
    • pozaduju platbu vopred, ale po stornovani objednavky z ich strany uz peniaze automaticky nevracaju. Treba sa s nimi dotahovat.

Komunikacia mizerna. Stornovali mi objednavku s odovodnenim, ze dodavatel uz takyto tovar nedodava a pritom ho pocas objednavky mali akoze na sklade. Ani po vyse tyzdni neposlali peniaze naspat. Ked som tam volal, tak chlapik na linke mi povedal, ze sa mi za 20 minut ozve a samozrejme, ze uz sa neozval. Nakoniec peniaze vratili ked som im dalsi den volal znovu, ale rozhodne uz nebudem riskovat taketo problemy s dalsou objednavkou

tovar mi objednala moja centrálna pobočka, neviem posúdiť či je skartovačka taký nedostatkový tovar, keď nedorazil ani 10 dní po objednávke

• prehľadnosť
    • komunikácia

odporúučam

• Rychlost
    • Neviem.

Som spokojny s cenou a rychlostou dodania. Viac som neskumal. Co sa tyka mojho nakupu je to 5* vo vsetkych aspektoch.

• šetrí čas
    • nezistené

odporúčam

• siroky vyber
    • dobre ceny
    • neviem

odporucam a urcite to budem nakupovat aj nadalej

• Nedodanie tovaru do dodacej lehoty

• Predávajú to čo ani nemajú

Neodporúčam nakoľko nie to mi poslali čo som si objednala.
    Nemajú vôbec to čo na svojej webovej stránke ponúkajú.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Celkom príjemné prostredie eshopu( prehladnosť a grafika eshopu), komunikácia a zákaznicky servis!
    • Neuvažoval som, možno doprava, kým som sa s kuriérom dohodol na čase, tak prebehli tri, či štyri telefonáty....

Príjemný, jeden z tých lepšich, ktoré zaživam v iných e shopoch alebo obchodoch