Najlepsia cena a rychle dodanie

Vybavenie expresne rýchlo. Objednala som a o pár hodín mi už volali že tovar mam nachystany na vyzdvihnutie.

• Telefonovala som v piatok ráno, že potrebujem sedačku do štvrtka druhého týždňa. Áno nieje problém. Info od predajcu v stredu, že odoslal objednaný tovar. Vo štvrtok prišla síce, len neviem prečo človek musí tak dlho tŕpnuť, keď objednáva v piatok ráno a tovar skladom bol, bolo mi to do telefónu povedané.

Zdravím Vás.
    Áno, volala ste vopred (v piatok) a preverila si, či Vám danú autosedačku vieme dodať do štvrtka. Tovar sme nemali skladom ako píšete, ale s dodaním do 4-7 pracovných dní, čo bolo uvedené aj na našej webstránke. My sme Vám potvrdili, že tovar vieme dodať do štvrtku. Autosedačku sme Vám v ten deň aj doručili ako sme boli dohodnutí, čím sme splnili Váš dotaz z telefonátu.
    Pri každom tovare máme uvedenú reálnu dostupnosť. Tovar s dostupnosťou "skladom" expedujeme okamžite a ostatný tovar podľa uvedenej dodacej doby.
    Z našej strany teda bolo všetko vybavené tak ako bolo uvedené na webe a ako sme sa vopred dohodli.
    Prajem pekný deň.
    Tita

Veľká spokojnosť,rýchle dodanie, tovar perfektne zabalený.Objednám znova.

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za túto peknú recenziu. Sme radi, že Vaša skúsenosť s nami bola popzitívna. Tešíme sa teda na ďaľšiu objednávku ;)

• Som spokojna

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Vaša spokojnosť = naša radosť! Tešíme sa, že sme Vás potešili.
    Ďakujeme za nákup.

Pre nase deti sme tu nakupili uz 3 kociky aj 3 autosedacky a vzdy velka spokojnost. Pan majitel osobne vzdy dobre poradi a objednavky cez eshop su vybavene rychlo. Odporucam predajnu aj eshop.

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za takúta parádnu dlhoročnú spoluprácu. Veľmi si to vážime.
    Tita

• Rýchlosť doručenia
    • Nízke ceny vďaka zľavám

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za hodnotenie a prajeme všetko dobré!
    Tím 123kociky.sk

Spokojná s jednaním a rychlou dodávkou.

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za nákup a prajeme všetko dobré!
    Tím 123kociky.sk

Komunikacia s pani v obchode v Povazskej Bystrici vyborna. Poradila a objednali sme na zaklade jej odporucani. Rychle dodanie.

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za hodnotenie - veľmi nás potešilo. Sme radi, že ste sa presvedčili o kvalitách nášho obchodu - či už online alebo aj priamo na predajni.
    Tím 123kociky.sk

Rýchle vybavenie a dodanie tovaru.

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za hodnotenie! Veľmi nás potešilo, že ste s nákupom boli spokojní.
    Tím 123kociky.sk

• Veľmi rýchle doručenie, poobede objednávka a na druhý deň ráno bol tovar doma

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za hodnotenie - áno, všetok tovar skladom doručujeme extra rýchlo. Tak ako sa patrí. Veríme, že našu rýchlosť ešte niekedy vyskúšate!
    Tím 123kociky.sk

Pani predavačka ochotne poradila, všetko vysvetlila aj názorne ukázala. Pri dodatočnej komunikácii ohľadne objednávky bola ústretová a snažila sa nájsť vhodné riešenie :)

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za hodnotenie a sme veľmi radi, že online aj offline interakcia so zákazníkom prebehla na parádu.

• Ochota, rýchle vybavenie

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za 5 hviezdičiek. Je skvelé, keď sú naši zákazníci spokojní.

Veľký výber, rýchle doručenie

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za hodnotenie a sme radi, že ste boli s nákupom spokojní.
    Tím 123kociky.sk

Super môžem len odporučiť. Rýchle a kvalitné dodanie...

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za hodnotenie -Vaša spokojnosť nás veľmi teší.

Spokojnost

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Spokojný zákazník - to je našim cieľom a sme radi, že sme ho opäť splnili.
    Tím 123kociky.sk

Tovar bol doručený hneď na druhý deň.

Tím 123kociky.sk

rýchle dodanie, zľava k prvému nákupu, kvalitný tovar

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme pekne za pozitívnu skúsenosť s nákupom u nás. Veríme, že naše služby ešte využijete ;)
    Ivan, 123 kočíky

• k produktu mi pribalili aj darcek navyse
    • Dostala som zlavu na 1.nakup
    • Tovar dorazil do 2 dni,bola som informovana o prijati objednavky,aj o odoslani tovaru

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Za samé plusky a spokojného zákazníka sme vždy vďační. Autosedačka nech slúži a dieťa nech robí radosť spokojným rodičom :)
    ĎAKUJEME
    Ivan, 123kočíky

Maximálna spokojnosť, úžasný prístup - autosedačku mi namontovali, všetko k nej vysvetlili.

Reakcia obchodu 123 Kočíky

Ďakujeme za osvetu akou ste nás zrecenzovali celému svetu! Vaša spokojnosť nás posúva vpred a sme radi, že ste si nás vybrala. No a do toho nového fára Vám tá sedačka sadla fakt že super. Veľa šťastných km prajeme :)
    Ešte raz, veľká vďaka.
    Ivan, 123kočíky