• komunikácia so zákazníkom

• Obchod má na svých stránkách chyby. Nechá si poslat platbu za šaty skladem, 14 dní se neobtěžuje ozvat a nakonec po telefonu zjistíte, že šaty už nemají. Perfektní přístup, když čekáte na šaty na ples.

Za mojí osobu strašný přístup, komunikace nulová a pán, který řve na zákazníky do telefonu, že jste jim neměla posílat peníze. V dnešní době hrozný přístup.

Reakcia obchodu 1001SATY.sk

rádi bychom uvedli věc na pravou míru:
    1) Slovenský e-shop nedoručuje do ČR
    2) Dle hovoru, který jste vedla s naší pracovníkem, Vám celou věc vysvětlil a omluvil se Vám, s tím že šaty jsou už stejně vyprodané. Ptal se Vás zdali Vám může nějak jinak pomoc, že víc než vrátit peníze nemůžeme jelikož šaty nejsou. Vy jste ho začala slovně napadat, ponižovat a dokonce urážet.
    3) naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití a vážíme si jich, avšak Vaše chování už překročilo jistou mez slušného chování.

Zaměstnanec, kterého jste slovně napadala, Vám nemohl nijak víc pomoc, přesto jste měla potřebu ho osočovat. Ano vskutku hrozný přístup, ale ne z naší strany.
    Je vidět že slušné chování stejně tak jako pravda Vám nic neříká.
    Přejeme Vám hezký den!
    1001ŠATY Team

• rýchlosť dodania tovaru

dobrý obchod

• pretože mi vyhovuju presne miery šiat

páčia sa mi návrhy šiat

• ...rychla a príjemná komunukácia

...odporúčam

• jedinečné a krásne šaty
    • kvalitný materiál
    • vyhovujúce veľkosti

nakupovala som prvýkrát, som však veľmi spokojná, obchod môžem len odporúčať aj ostatným

• Rýchlosť dodania,velmi dobra kvalita

Krasne saty

Šaty sa jednotznačne nezhodovali z ich popisom. Mali mať dĺžku 110 cm. Na fotke boli krásne a koncili nad kolenami. Mne prišli šaty dlho takmer 1,5m. Mala som ich do stredu lýtka. Kvalita čipky nebola najlepšia a celkovo som bola nespokojná z dôvodu, že sa na stránke zavádzalo. Fotka nezodpovedala šatám a informácie o šatách boli rovnako nepresné.

• Dobrý prehliadač,rýchle dodanie
    • Nemám

Doporučila som Vašu stránku

• rýchlosť
    • skvelá komunikácia
    • pani na zákazníckej linke je velmi milá a ochotná
    • šaty sú krásne a kvalitné

Saty prisli rychlo. Su pekne ..vyzeraju ako na obrazku.